Kdo jsme

Věříme, že právě Alumni jsou vizitkou a “konečným produktem” organizace AIESEC. AIESEC existuje za účelem rozvoje potenciálu mladých lidí, rozvoje lídrů pro budoucí generace, jejichž prostřednictvím chce mít pozitivní dopad na společnost. A právě tyto lidi propojujeme.

Společná minulost, zážitky, stejné hodnoty a ideály vytváří prostor pro spolupráci a vzájemné propojení postavené na velké důvěře. “Pocházíme ze stejné rodiny”. :-) Proto si myslíme, že by byla obrovská škoda tento potenciál nevyužít. Chceme bývalé členy AIESEC ČR propojovat, udržovat platformu pro jejich vzájemnou komunikaci, umožnit jim spolupracovat a inspirovat současnou generaci. Jednoduše oprášit hodnoty a ideály z dob AIESEC, na které je tak snadné zapomenout.

Pozitivní dopad na společnost může být každého osobní věc… Ale pokud se dáme dohromady, můžeme dosáhnout podstatně většího efektu. Chceme také šířit povědomí o členech tohoto networku, kteří se věnují činnostem s pozitivním dopadem na společnost a život v ČR a ve světě. A chceme být živnou půdou pro rozvoj těchto aktivit mezi našimi členy.

Posláním AIESEC Alumni Česká republika je sdružovat bývalé členy AIESEC jako aktivní komunitu lidí, zlepšovat náš profesionální a společenský život, podporovat AIESEC Česká republika, umožňovat zdokonalování vůdčích dovedností za účelem pozitivního dopadu na společnost.

Našimi hodnotami jsou hodnoty AIESEC:

Activating Leadership
Demonstrating Integrity
Living Diversity
Enjoying Participation
Striving for Excellence
Acting Sustainably