Alumni Contribution Award

Martin Tyšer

Alumni Contribution Award za výjimečnou míru podpory AIESEC, zejména v oblasti finanční udržitelnosti a stability.

Martin, přezdíván i MT, působil aktivně v AIESEC do roku 2015, nejdříve v Plzni, poté na národní úrovni. Pokud bychom pro něj hledali jedno vystihující slovo, rozhodně by to byla udržitelnost. Všechno, co Martin v AIESEC udělal, přivedlo stabilitu a prosperitu. Ale to Martinovi nestačilo, rozhodl se že stabilitu a prosperitu bude přinášet i nadále v životě po AIESEC. Proto si s dalším Alumnem Tomášem Buchwaldkem založil podnikání Na stejné lodi.

MT nadále pomáhá AIESEC - svým vzděláním a zkušenostmi z oborů finančnictví a účetnictví přispívá k vzdělávání dalších členů již po několik let.

Přináší finanční gramotnost do organizace a dělá všechno pro to, aby AIESEC Česká republika zůstala nadále stabilní, udržitelnou a soběstačnou organizací.

Martin Tyšer

Květoslav Nezveda

Květoslav Nezveda

Alumni Contribution Award za výjimečnou míru podpory AIESEC v oblasti vzdělávání členů.

Květoš působil v AIESEC v letech 2002-2008 ve Zlíně. Pamatuje na něj ale i velká spousta AESECářů z celé republiky jako na toho, kdo jim objasňoval taje leadershipu. Jeho vzdělávání v oblastech vedení lidí a coachingu, které poskytoval pro národní vedení na leadership konferencích NEXT je dnes již legendární. Květoš tu vždy pro AIESEC byl a snažil se vždy v případě zájmu pomoci a podpořit AIESEC. A je úplně jedno o jakou pobočku jde, jednou je to Zlín, podruhé je to Praha, někdy i již zmíněné národní vedení.